| Dylau13 a întrebat:

Salluttongue as vr sa va intreb ceva putin jenantbig grinCum sa, agat" o fata? dar nu vr batjokori, mistouri sau din astea, sunt un baiat destul de dragut si respect fetelewinking. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai sunt multe modalitati dar una cu care sunt singura ca o s-o agati este sa o scoti la o ingetata o prajiturika si dupaceea cand va aprindeti la vb sa inkerki s-o saruti(dupa ce va cunoasteti mai bine bineinteles)funda si vot plizzz:X

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vlaaddd a răspuns:

Ii zici asa "Pissy, bem si noi o ciorba? "

| Jack a răspuns:

Gasesti aici tot ce iti trebuie, citeste si informeaza'te o sa te ajute mult crede'ma :P http://artaseductiei.ro/ da incepe de la prima pagina :P

| Virkno a răspuns:

Pai cel mai bine e sa o scoti in oras sa vb cu ea cam 3-4 zile stii si dupa ce o cunosti si toate alea ii dai si niste apropouri sa afli daca te place sau nu. Dupa daca esti destul de sigur ca te place intervine intrbarea aceea vrei sa fim un cuplu.Multa bafta!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Dylau13 explică:

CezarTheBest tias fi dat si tie funda dar numa una potsad.dar si altau este folositortongue