| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa agat un baiat dragut?

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poarta-te cat mai bine cu el, fi in preajma lui si ajutal cad are nevoie de tine.happy
Succes!winking

| inna a răspuns:

Da-i add pe mess...de obicei asa incepe cel mai bine laughing

| DenissaDeea a răspuns:

Te bagi tu in vorba cu el! te faci al intreba ceva, te comporti cat mai natural, ii zambesti, devii interesata de discutia care o abordati, nu trebuie sa faci ceva anumea sa cuceresti un baiat, sa fi tu insuti naturala si un pic indrazneata in momentul potrivit succes.

| anonim a răspuns:

Cu un carlig.laughing

| meioana a răspuns:

...CU UNDITZA...DE CUIER...
...CU GRIJA SI CU ATENTIE...
...IL AGATI SI U CUM POTI SI DE CE POTIlaughing

| dinusinziana a răspuns:

Facandu-i ochi dulci si lasandu-l sa vina la tine ca un mielusel. daca te oferi pe tava se va plictisi. fa-l sa te vrea el tongue

| alexzender a răspuns:

Hai ca-i buna astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Afla cei place, caracterul, comportate ca cum nul vezi, si vezi daca iti trage atentia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e mai bine sa- i spui ca il placi... fara ocolisuri.si fara..."sa te dai la el"...adica flirtezi putin cu el la inceput... dar dupa aceea...trebuie sa i spui...eu nu am facut niciodata asta pentru ca sunt cam timida...si am avut de pierdut... dar asta e. a trecut...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ii spui adevaru in fata k iti place de el sh vezi ce iti zice adevaru doare uneori dar chiar daca el nu o sa zic alecas lucru k u multumesete q putintonguehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta puncte comune cu el, zambestei, flirteaza natural, fi casual.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta puncte comune cu elbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la el, Il Dezbraci, Si te futzi ca el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It spun cum am facut eu:E in clasa cu mine si nu prea po sta cu el tot timpul sunt baietii langa el. M-am dus intr-o pauza la el si i-am zis:,, Mai Ovidiule e te plac sti asta as vrea sa te intreb ma placi?,, El mi-a zis nu stiu nu iti pot da un raspuns. Vreo 2, 3 zile nu am vb deloc cu el. Apoi a venit la mine si mi-a zis: M-ai ajutat cand am avut nevoie nu ai venit tot timpul la mine nu te-ai dat la mine esti singura pe care o pot numi iubita mea spune-mi vrei sa fim iubiti?

| gabitza_7910 a răspuns:

Sa-l lasi pe el sa vina la tine...

| yosamy a răspuns:

Mai intai ii zici cuiva sa va faca cunostinta. Apoi un simplu,, buna`` e de ajuns daca char tine la tine daca nu...

| Medre_Denisa_1994 a răspuns:

Bagate-n seama cu el,comunica cu el, imbracate sexy, incearca sa ii spuni prin apropouri ca iti place el, fal sa te invite in oras el nu tu, date pe langa el.Si eu sunt in aceeasi situatie imi place de un baiat dar lui nu-i place de mine asta incerc si eu sa ma dau pe langa el.Sunt o fata a stii.