| Elena1102 a întrebat:

Am o intrebare mai intima si sper sa nu va suparati.
1)Mai stiti cum a fost cand v-ati sarutat prima oara? Si la ce varsta v-ati sarutat? (dar saruturi nu pupicuri cand va jucati ceva, un sarut cu persoana iubita, cu iubitul tau).

9 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

N-am avut primul sarut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost la 12 ani si el avea 16 si era al naibi de bun blushing.
Primul sarut a fost "ah"! Cu toate senzatile, imi era frig si dintr-o data nu mai puteam de cald si nu mai aveam stare. Ca si cum sangele meu imi alerga prin vene nebuneste si in seara aia de abia ca am putut adormihee hee, si imi batea inima nebuneste.

Si cel mai frumos sarut a fost tot cu tipul cu care a fost primul sarut, a fost cel mai lung sarut si ca sa ne puna capac o babuta care saliva sau ce drecu' facea a inceput sa strige la iubitul meu ceva de genu : " Las-o mama sa respire! ". S-a dus tot romantismu iti dai seama, da ne-a cuprins un ras dala zdravan laughing.

| Elena1102 explică:

Mias dori saimi gasesc si eu dragostea adevarata! Am 13 ani si inca nu, am un iubit dar... Dupa cum spuneti voi este tare frumos de abia astept!

| Irinush30 a răspuns:

Poate o sa razi dar eu încă aștept momentul potrivitblushing...P.S: sper sa vina odatahee hee

| Clf_Abby_1993 a răspuns:

Da la 13 ani laughing

| SuntDoaRoFata a răspuns:

La 13 ani a fost primul sarut si era sa vomit pe elrolling on the floor cand am simtit ca isi baga limba in gura mea si ca o mai si misca laughing

| Preety a răspuns:

Pai nu e normal sa te saruti de mica pentru ca iti strici copilaria. Cunosc o persoana care nu s-a sarutat decat dupa ce s-a casatorit. E un pic exagerat, dar mai bine asa decat o copilarie pierduta...

| Roxiuttzaaa a răspuns (pentru Preety):

Copilarie stricata? happy0rolling on the floor cu ce>? cu un simplu sarut, pe la varsta de 13 majoritatea oamenilor au avut primele saruturi unii chiar mai devreme, nu vad ce e rau in asta? cu ce iti strica copilaria? doamne.

| peticel20 a răspuns (pentru Preety):

Wtf? de cand un sarut iti distruge copilaria? omg e vorba despre un sarut, nu de casatorie... unde ai fost crescuta mami? in padure? te-au tinut in dulap? auzi, copilarie pierduta de la un sarut...sa inteleg ca daca intr-o dimineata nu gasesti paine la magazin the world is over right? intri in depresie nu?