| MariaStancioi a întrebat:

Acum 10 zile mi-am început viata sexuala cu iubitul meu, am folosit prezervativ si lubrifiant pentru a nu ma durea, dar tot m-a durut destul de rau...din acel moment, în fiecare zi imi vine extrem de des sa urinez si cand merg la baie fac doar câteva picaturi, iar cateodata o cantitate normala de urina, credeți ca are vreo legătură cu pierderea virginității?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poti sa ai o infecție urinara ce sa nu aiba neapărat treaba cu actul sexual in sine.
De început cred ca ar trebui să ți o sticlă cu apă caldă pe burta si intre picioare ca sa iti mai amelioreze senzatiile.Iar daca nu trece sa mergi la un medic pentru tratament.

| tzionut a răspuns:

Nu. Are lagatura cu o infectie urinara. Mergi la ginecolog pentru tratament. O parte din bacteriile din vagin au ajuns in uretra si de acolo la vezica. De acolo urinarile dese.

| Anonimfath555 a răspuns:

Hei. Infecție urinară, mergi la medic și îți va recomanda câteva pastile pe care trebuie să le iei. Nu e nimic grav dacă acționezi la timp