| anonim11xx a întrebat:

Ajutor! Penisul meu in erectie se decaloteaza complet dar nu pielea nu se intinde la maxim iar cand retrag penisul cu prezervativul ea se trage pe cap ...care ar fi problema? am explicat foarte vag, sper ca se intelege

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te la medic, daca nu vrei sa te mai chinui si sa ai probleme mai mari mai tarziu!

| darrio2007 a răspuns:

Ce problema grava ai? Folosesti si prezervativ? Niciunul nu va vaitati de creier.Toti de penis. N-ai probleme, stai blând.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca preputiul de pe penisul tau este extrem de elastic si mobil si in momentul in care iti montezi prezervativul pe penis cea mai mare parte a preputiului se aduna/strange la baza penisului iar in momentul in care preputiul se retrage spre gland aduce cu sine/cu el si prezervativul care va avea tendinta de a iesi de pe penis. In astfel de situatii este posibil/probabil ca problema sa se poata rezolva doar prin operatia de circumcizie totala sau partiala. Te-ar putea lamuri exact/corect un medic urolog. Sanatate!

| WaterDrop a răspuns:

Trebuie taiat.

| anonim11xx explică (pentru WaterDrop):

Ce trebuie taiat? laughing) adica el se decoloteaza complet nu e ca si cum nu mi s-ar decalota sa trebuie sa fiu operat

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim11xx):

Nu conteaza, daca te mai supara mult, la taiat cu el.Cine se crede el, ca sa iti faca atatea ganduri.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

No problem. trage si tu de el daca te mai supara uneori