| MineCraft0101 a întrebat:

Am 11 ani si vrreau sa fac sa ma placa o fata din clasa. Stiu ca spuneti ca sunt prea mic pentru asta dar toti colegii de la mine din clasa au cate un prieten. Spuneti-mi va rog cum sa fac sa ma placa. Dau funda + vot. P.S.: Ea are un alt coleg in clasa de care ii place dar baiatului aceluia nu-i place de ea.

Răspuns Câştigător
| SurugiuStefan1990 a răspuns:

Aceeasi problema o impartasesc si eu. Incerc sa ma port dragut cu ea chiar daca mai ma sacaie sau ma zgarie.Fa si tu la fel.Incerc si s-o suport si pe prietena ei care este o nebuna si jumatate. Fii atent! Incearca sa o faci sa te placa. Gasiti lucruri pe care le aveti in comun si imprieteneste-te cu acel coleg si roaga-l sa incerce sa te combine cu eawinking

9 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Colegii tai sunt gayrolling on the floor)))

| Raptorz a răspuns:

Colegii tai sunt gaylaughing)ce naiba tu sa nu fi ca nu sti cand zici ca e fata si dupa are sculalaughing)

| Cristiann25 a răspuns:

Arata-i ce ai tu in pantaloni sa vezi cum o sa te vrea.

| VampireBlood a răspuns:

Poartă-te cât mai drăguţ cu ea, glumeşte, zâmbeşte-i.

| queenofsaigon a răspuns:

Oricum a venit vacanţa şi mă îndoiesc că o să mai dai dea ea până-n septembrie.

În fine. Vorbeşte cu ea, invit-o pe afară (dacă te lasă ai tăi), etc. Dar dacă îi place de altu', e puţin probabil să te bage în seamă, mai ales dacă are aceeaşi vârstă ca tine...

| megasmecher a răspuns:

Nu fii timid gaseste ceva ce ii place si ei si discutati.

| SomnoroasePasarici a răspuns:

Trebuie sa vorbesti frumos cu ea, sa glumesti cand esti cu ea, gasiti lucruri in comun, ofera-i flori daca poti! Nu trebuie sa o bati peste fund sau mai stiu eu ce! Sper ca te'am ajutat