| alexdgb a întrebat:

Salut, Am 13 si m-am operat acum aproape o luna datorita unei infectii la testiculul stang. Astazi am vazut un videoclip erotic si am simtit nevoia masturbarii... Cand am terminat ejacularea nu a fost sperma..nu a fost sange in sperma.pur si simplu a fost SANGE. Aceasta problema a fost doar ca sunt proaspat operat si va trece de la sine?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca da. Totusi n-ar fi lipsit de sens sa-l intrebi pe medicul care ti-a efectuat operatia. El este singurul in masura sa-ti de un raspuns corect, avizat. Sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Im mod normal la varsta ta organele tale reproducatoare inca nu au ajuns la maturitate si in aceste conditii inca nu a inceput procesul de producere a spermei. In consecinta in nici un caz nu se poate produce ejacularea de sperma la varsta ta.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la medicul care te-a operat si explica-i ce ti s-a intamplat. El este in masura sa-ti spuna ce ti s-a intamplat si de ce. Parerea mea este ca te-ai masturbat prea repede dupa operatia pe care zici ca ai avut-o.

| aXy99 a răspuns:

Ce infectie ai avut? Sa stii ca nici dupa operatie nu cred c-ar fi normal sa ejaculezi SANGE! Eu zic sa ii spui doctorului ce te-a operat.

| Adbbmsh a răspuns:

Cred ca era necesara o pauza ceva mai indelungata, nu cred ca te deranja asa tare ala micu.