| trans2002 a întrebat:

am 15 ani si am facut pana acum sex de vreo 5-6 ori, dar nu mi s-a rupt ata. E ceva problema? O sa se mai rupa vreodata?
PS: am facut sex anal (sunt baiat)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca ai avut sex anal, atunci nu ti se rupe ata de la cuc ci inelul anusului, fiind dezvirginat anal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Urmatorul raspuns este valabil si in cazul tau. Frenul penisului SANATOS care are din nastere lungimea normala, practic NU se poate rupe niciodata si ramane intreaga/intacta intreaga viata. In cazul a circa 85-90% dintre barbati, care sunt activi in planul vietii sexuale pe parcursul vietii lor, frenul adica ''ata'' se poate intinde mai mult sau mai putin, insa cu toate acestea va ramane intreg si va muri cu el intact. Doar frenul care din nastere are defecte genetice se poate rupe in anumite conditii sau situtii. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

De ce ar trebui să se rupă?!? Normal este să mori cu ea întreagă, nu ruptă. Alea sunt accidente.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e obligatoriu ca la totii baietii sa se rupa ata, pentru ca nu la toti se rupe.

| Pool77 a răspuns:

Adica esti gay?

Nu se rupe ata aia, cine ti-a zis chestia aia e mai virgin decat un calugar.
Ata aia nu se rupe niciodata si daca se rupe, ai belit-o.

| trans2002 explică (pentru Pool77):

Eu am vazut baieti a caror ata este rupta