| Zebub a întrebat:

Am 16 ani, baiat si am o relatie de ceva timp cu prietena mea (aproape doi ani).Ea este cu aproape un an mai mare ca mine. Nu am facut sex pana acum, pentru ca ea nu era pregatita..De la o vreme am inceput sa ne atingem reciproc in zonele genitale..si aici intervine problema mea..de fiecare data cand facem chestii de genul,ejaculez. Si nu neaparat daca ma atinge ea pe mine in aceea zona.e de ajuns sa am o erectie,iar dupa daca lucrurile se "linistesc" simt ca am ejaculat. Am nevoie de raspunsuri, am cautat pe net tot felul de chestii, dar nu am gasit. Rog seriozitate. fara bataie de joc.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Fenomenul care ti se intampla tie, apare la orice baiat care nu si-a inceput viata sexuala si este mangaiat de iubita. Deci nu-ti face probleme, este ceva normal.

6 răspunsuri:
| Zebub explică (pentru Emilian65):

Deci nu pot face nimic impotriva?

| Andutu21 a răspuns:

Poate nu chiar ejaculezi si ai numitul lichid pre-seminal care apare inainte ejacularii.Cand ejaculezi cum sa iti explic eu e o senzatie de placere cumva asemanatoare cand faci pe tine si te tii o zi si dupa iti dai drumul laughing. Daca se intampla asta e sa zic normal se cheama ejaculare precoce.Nu este un capat de lume, te duci te speli poti continua si dupa daca ai ejaculare precoce imi este greu sa cred ca numai ai erectie si dupa.Sansele sa se intample din nou o ejaculare precoce sunt destul de mici.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Aceasta problema a ta nu este una neobisnuita.Asa patesc baietii in cazultau. Nu stiu daca se poate face ceva, este ceva oarecum firesc, nu prea ai ce face, cred ca daca iti vei incepe viata sexuala, toate astea vor disarea, dar sa nu incerci sa o faci cat mai repede ca sascapi de asta, asteapta ca prietena ta sa fie pregatita si sa isi doreasca.Bafta |! happy

| Lawliet14 a răspuns:

Poftim baiat la 16 ani, iar ea fata la 14...

| Buruiana_Alex_1997 a răspuns (pentru Lawliet14):

E jale atunci laughing)

| DjSteelSex a răspuns:

Salut man! stiu ce se intampla, pe tine cand te atinge o fata iti place, nu? tu esti sedus de atingerile ei. atingeo tu si vezi daca ejaculezi, (un sfat) ca sa nu ejaculezi atingeti mai mult timp asa poate o sa te obisnuiesti si iti va trece cu timpul. funda?