| phantom2k a întrebat:

Salut am 17 ani si as vrea sa ma ajutati, am o problema, penisul nu imi mai intra in stare de erectie chiar daca ma uit la filme......tot nimic si precizez ca ma masturbez chiar excesiv as putea spune si probabil e din cauza asta nu? daca mai las o pauza din masturbare s-ar rezolva? ma deranjeaza psihic.

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Uitata mult la filme cu omoruri, sa vezi cum te insensibilizezi, si filmele acelea o sa ti se para normale.

Acesta insensibilitate se produce si la pornografie.

Insa pornografia creaza doar tensiune, este nesanatoasa pentru corp.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa treaca daca o lasi moale

| doctorandus a răspuns:

E o contradictie intre ideea ca nu ti se mai scoala si ideea ca te masturbezi excesiv. Ori una, ori alta. http://www.youtube.com/watch?v=8Wt9OWlexso

| Emilian65 a răspuns:

Daca faci o pauza la masturbare, totul va intra in normal.

| doctorandus a răspuns (pentru Emilian65):

Zbarci, nu te-ai prins: problema lui e una de logica, nu una de potenta. Stii, lui nu i se mai scoala, dar se masturbeaza excesiv. E ca-n povestea cu orbul care a vazut un iepure fugind pe camp iar ologul l-a prins.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu o mai freca atat ca dauneaza, cauta o femeie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu ai gasit si nu ai vazut o fata goala lasa filmele porno si treaba cu labareala sincera iti spun. Cand vei vedea si tu painea calda si rumena pentru prima oara situatia se va schimbawinking

| phantom2k explică (pentru anonim_4396):

Sper ca asa sa fie big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru phantom2k):

Clar.tongue

| Klandestin a răspuns:

Lasa labareala si caut-ti o femeie/fata

| toleagiulia a răspuns:

Te ajuta!

| HannibalLecter a răspuns:

Las-o in pace o saptamana.