| IonutCiobanescu a întrebat:

Am 16 ani si de ieri penisul nu imi intra in erectie, precizez ca ma masturbez odata pe zi, dar nu des nu chiar zilnic, intra in erectie si se inmoaie, precizez ca iau pastile uroactiv pentru o problema cu urina, nu ma atrage nimic, ce ar putea fi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai vreun motiv ca sa iti intre in erectie? Noaptea, de exemplu.

| Andreeush a răspuns:

Poate fi din cauza stresului.

| IonutCiobanescu explică (pentru Andreeush):

Nu am cine stie ce stres, sper sa nu fie o problema grava, am avut o problema cu incontenenta urinara pe baza de stres dar mi am tratat o, intr adevar azi ma simteam obosit, aveam erectie dupa un film porno dar se inmuia incet.

| DavidCLD a răspuns:

Pur si simplu este din cauza starii pe care o ai la momentul respectiv. Cauta un clip xxx care contine o fantezie de-a ta si vezi ce rezultate da!
Nu lua pastile de la varsta asta si nu te masturba zilnic. Vei ajunge sa te inchizi in tine in privinta femeilor, asta insemnand ca vei prefera laba in locul femeilor deoarece asa vei fi in largul tau!

| Euraspund033 a răspuns:

Cu totii avem zile in care nu ne simtim "murdari". Poate ai si tu o zi mai proasta, de exemplu ca mine. Sau cine stie, poate esti obosit, etc. Vezi si tu poate maine iti revine pofta.