| Muchachos a întrebat:

Am 20 de ani si vorbesc cu o fata de 15 ani. Distanta dintre e noi este destul de mare eu fiind la Braila, iar ea la Cluj. In mare parte ea a 'developat' sentimente pentru mine, insa eu ma duc la ea mai mult pentru sex (mentionez ca si ea vrea acelasi lucru).
Acum vreau sa stiu ce urmari pot fi dupa un asemenea act, totusi fiind o minora pot fi sanctionat, tras la raspundere pentru corupere de minori chiar daca si ea si a dorit sa intretinem relatii sexuale?
Tot ce se va intampla este: ma duc la cluj, stau 2 zile, facem sex dupa plec si nu mai vorbim niciodata.
Exista riscul sa am probleme?

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cât de patetic poți fi ca să te duci până în Cluj să faci sex cu una de 15 ani, tu având 20, și să nu mai vorbești cu ea niciodată?
Ești de tot râsul. Dar ești din Bârlad, se subînțelege.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca parintii ei depun plangere la politie risti inchisoarea chiar daca ea a fost de acord.

| HazelEyes77 a răspuns:

Fata e minora totusi...chiar daca consimte sa aveti relatii intime chestia asta poate sa aiba repercursiuni nedorite. Nu stiu de ce te complici atata sa parcurgi atata distanta pentru o partida de sex cu o pustoaica de 15 ani. Care pe deasupra s-a atasat cam mult de tine si cred ca viseaza la ceva mai mult decat la un sex-date. Lucrurile pot sa se complice si te poate acuza de viol sau mai stii ce daca nu i mai dai nici un semn de viata dupa. E decizia ta pana la urma esti major. Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã mergi asta este nu o sã spunã nimanui fi sigur, dar Ai grija ea sa asculte de tine locul, timpul, când va intalniti il alegi tu neaparat, nu te lua dupã ea deoarece la fetele astea le place mult joaca dar nu cu papusile, adicã sa nu vrea sa-si bata joc de tine poate mergi si pana in Cluj degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteți așa de amuzanți când o dați cu "ea a vrut". Dacă te culci cu ea și după spui că ea a vrut, dar ea începe să plângă și să zică că ai obligat-o/ai violat-o/ai șantajat-o/ai amenințat-o, cine crezi că are mai mari șanse să fie crezut?laughing

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Cunosc cateva zeci de femei care si-au inceput viata sexuala intre 15 si 17 ani si totusi nici un barbat care sa fi avut necazuri din cauza lor. Cum iti explici?

Aaa, scuze...in afara de unul care s-a casatorit cu tipa respectiva, daca asta se pune la necazuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are 15 ani e ok, asta-i vârsta legală.

| AlexSalling a răspuns:

Ea avand 15 ani, are dreptul legal de a consimti un act sexual. Deci nu se intampla nimic.