| Alexandrio a întrebat:

Salut am 20 de ani sunt virgin si de cateva saptamani imi tot apar cosuri pe penis si pe piept e ceva normal dar imi apar pe rand
storc 1 imi apare altu cand pe piept cand pe penis si ma dor ingrozitor sad

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te la dermatolog nu sta acasa

| Alexandrio explică (pentru RAY):

Adevarul e ca nu prea am bani suntem o familie saraca abia avem ce manca sad

| RAY a răspuns (pentru Alexandrio):

Man asigurare ai e gratis

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la medicul de familie si explica-i fenomenul si el iti va prescrie un tratament care sa te scape de aceste cosuri.

| JusTLiVe a răspuns:

In **** mea, e o perioada laughing eu am avut cosuri acum 2 ani si acum n-am nimic. Tu daca n-ai avut, ai acum. Mare inginerie de dermatolog, te duci iti da niste creme care costa 2, 3 mil si nu faci nimic cu ele