| cristyan1464 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Imi place mult de o fata si as dori sa o abordez. dar...e mai complicat putin: ea e o fosta colega de clasa in liceu, anul trecut am terminat a 12-a, si de atunci am interupt legatura: ea nu e la facultate, eu am stat plecat cateva luni in interes de afaceri in Bucuresti iar acum am revenit acasa. Ne intelegeam foarte bine in liceu, am stat si cu ea in banca, nu am avut confilicte, eram buni amici, dar nu puteam fi mai mult decat atat pentru ca pe atunci ea avea prieten si eu eram intr-o alta relatie. Acum mai am Facebook ul ei unde i-am mai dat comentarii la poze, numarul ei de telefon care merge sigur si id ul de mess care il foloseste dar nu imi apare cand e online pentru ca ea posibil ma sters din lista. Pe ea am vazut-o ultima data acum cateva saptamani cand eram intr-o intalnire de afaceri o la cafenea si tocmai ea era la o masa: eu imbracat la costum si concentrat la prezentarea businssului nu am inrtat in vb cu ea, decat buna. buna si atat. Asadar, ce e de facut? Cum sa incep abordarea ei sa pot actiona optim si sa am rezultatul dorit?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ady93 a răspuns:

Nu prea ai cum decat sa intri in vorba cu ea. Sun-o, nu-i da sms, si cheam-o la un cico un parc o chestie, "baga si tu de dragul vremurilor bune" laughing. Poate merge, succese.

| Ionita_Mihai_1992 a răspuns:

Esti idiot sau emo? da-i un sms ceva invit-o la un cico daca vrea e bine nu la fel