| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema maresad.
Mie imi place de o colega este foarte draguta si o simpatizez de ceva vreme.O fac sa rada mereu si ma comport frumos cu ea deci ma inteleg sa zic bine cu ea.Nu sunt sigur daca ma place si as vrea sa ii spun la bal dupa ce o sa ma dau unpic pe langa e.
Ce ziceti ar trebuie sa ii spun ceea ce simt pentru ea? Imi este frica sa ii spun fiindca poate nu va mai vorbi cu mine dupa sau ma va evita si nu vreau sa se intample astasad

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu, daca vrei sa,, evolueze,, relatia voastra, trebuie sa-i faci cunoscuta cumva pozitia ta.Nu se va supara, te asigur.Eu zic sa prinzi curaj inainte de bal, ca sa nu ai surpriza de a o vedea ca invitata a altuia mai curajos.Bafta.

6 răspunsuri:
| catalinutz1288 a răspuns:

Si ce crezi, ca daca nu faci nici o miscare, prin miracol o sa ajungeti impreuna? Eu ti-as sugera sa o inviti direct sa danseze cu tine la bal, sa o saruti iar apoi sa vezi cum reactioneaza. Daca nu vrea sa fie sarutata de tine, si se da la o parte, etc, asta e. Dar daca vrea, ai dat lovitura. Bafta

| neutrino a răspuns:

Un barbat trebuie sa-si asume acest risc.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Trebuie neaparat sa ii arati ca o iubesti

Răspuns utilizator avertizat
| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Spune ce ai pe suflet sau daca nu tu printr-o alta colega