| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare: aseara intr-un moment mai tandru cu prietena mea i-am bagat degetul mic in vagin, cam 2 3 cm si a acuzat o durere si dupa vreo ora asa a inceput sa ii curga sange si curge si acuma. Un sfat sau o parere, ceva? Din ce motiv mai curge sange si mai este virgina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este putin probabil dar s-ar putea sa-i fi zgariat/lezat mucoasa vaginala fina care acopera peretele vaginului sau ai reusit sa-i lezezi/rupi chiar himenul. O alta posibila cauza, ar putea fi si aceea de a-i incepe exact acum menstruatia. Ea este virgina si va ramane asa pana in momentul in care va intretine primul contact sexual cel de dezvirginare. Femeile isi pierd virginitatea doar in momentul in care vaginul lor este penetrat de un penis real/adevarat barbatesc. Multa sanatate!

| Mariusica1999 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mersi bossule la fel!

| Mariusica1999 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ce sa faca ca sa nu mai curga sange?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mariusica1999):

Teoretic nu poate face absolut nimic. Daca este o rana sau o leziune se va cicatriza de la sine. Daca este menstruatia atunci nici nu poate fi vorba sa fie oprita.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ai dezvirginat-o, daca i-a curs sange!

| SvR84 a răspuns:

Intrebare era ud degetul? sau fata era uda?