| claudiu2053 a întrebat:

Am o intrebare : am penisul curbat in jos, pot sa fac ceva sa fie curbat in sus?

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Salut! Cred ca de astazi inainte vei avea nevoie de, ai multa masturbare in pozitia (in sus) pentru a relaxa muschii si ai modela deoarece penisul este alcatuit din foarte multi muschi. Cu Respect Roibu Constantin

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Indiferent cat e de curbat in jos sau in sus, asa va ramane oricat te-ai masturba chinuind-ul in directia opusa. Dar daca tu ii crezi pe altii sa ne spui si noua cand ti-o iesi povestea.

| mihai69 a răspuns:

Ia o cheie reglabilă, îl apuci bine și îl rotești 180 de grade!
Acu' fără glumă: de ce? lasă-l așa, fetele vor fi extrem de fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa stai cu capul in jos? Te asteapta o mare surpriza!

| BornToBeLoved a răspuns:

Poate fi un avantaj! O sa ti se para stramt orice vagin

| styaos a răspuns:

Fă laba. Laba rezolvă tot.

| Anonim2133 a răspuns:

Da,modeleaz-o. smug

| LoWGuY a răspuns:

Fa laba si trece.