| alexxxxxxxxxx a întrebat:

am o intrebare mai ciudata si nu vreau raspunsuri urate
imi place de o fata de 4 ani,dar nu i-am spus ca o plac
cred ca stie pentru ca o salut mereu si zambesc in preajma ei
o data manca un biscuit si am fost "curajos",sa zic,si i-am cerut jumatate si l-am impartit pe jumate
problema e ca o plac foarte mult si nu stiu cum sa fac sa o cuceresc
mai e o problema,poate si la voi in scoli sunt needucati(baieti)care dau palme peste fundul fetelor
si daca fata de care imi place o sa fie cu mine si o sa primeasca palme ce sa fac?
de batut cu ei nu pot pentru ca am avut niste probleme de sanatate si nu am voie in primul rand,si nici nu ma bat eu de fel
cum sa fac sa o apar?
cum sa o cuceresc?
o data am vrut sa ii dau o ciocolata,dar asta era de mult, si m-a refuzat
ce cadou sa ii iau?
pot sa ii scriu o scrisoare mica si sa i-o pun in ghiozdan?
poate sa o dau si cu parfum? de baieti sau de fete?
si cum sa o cuceresc pana la vara, ca eu o sa plec la liceu si ea mai ramane un an la scoala asta

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Da, uite, te gandesti frumos.
Scrie-i o scrisoare, si da-o cu parfum de baiat, dar acela pe care il folosesti TU, ca sa isi dea seama putin.
Este foarte probabil sa stie ca o placi, si este un atuu si asta, dar acum demosntreaza-i.
pune-i si un trandafir in banca, sau chiar in plic, sa ii demosntrezi ca o placi si daca baietii aia o apuca de fund sau ii dau palme, da-o la o parte, sau ia-o in brate, si daca nu poti sa te bati cu aia, macar injura-i.
Bafta si un an nou fericit si o relatie frumoasa!

| alexxxxxxxxxx explică (pentru Florenta16):

Si daca ii injur si o sa ma batjocoreasca, poate sa ma ia la bataie?
chiar nu am voie sa ma bat, risc pentru probleme mari si nu ma bat eu de fel

| Florenta16 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Da, pentru ca voi baietii sunteti imprevizibil de fel, si nu multi baieti stiu sa se abtina, decat cei cu cap. Asa ca daca sar la bataie, opreste-i si tu cu mainile asa, sa nu treaca de tine si spune-le ca nu poti sa te bati, motive personale. Imagineaza-ti ca o sa faca misto de tine, dar sa nu iti pese. Vezi-ti de tine si de viata ta si cu fata pe care o placi. Bafta!

| alexxxxxxxxxx explică (pentru Florenta16):

Mersi de ajutor, oricum toata scoala stie ce am patit eu(ma refer la sanatate), dar poate stii ca unii sunt niste... mari de tot

| alexxxxxxxxxx explică (pentru Florenta16):

Vrei te rog sa-mi dai adresa ta de fb sa te mai intreb cate ceva te rog?

14 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te rog, revin-o dupa revelion cu aceasta intrebare si-ti promit raspunsul mult asteptat de tine. La multi ani!

| Danysan a răspuns:

Eu zic sa te inscrii cu ea la acceasi scoala si poate ai sanse sa o cuceresti.Incearca cu biscuiti Oreo, fetele se dau in vant dupa ei laughing. Mestere e anul Nou si tie iti arde de glume laughing. Cauta una de varsta ta sa ii dai biscuitele ala mare laughing.O sa gasesti una.

| Carmen100 a răspuns:

Stai putin ca nu ai fost clar laughing Fata are 4 ani sau tie iti place de ea de 4 ani? laughing

| alexxxxxxxxxx explică (pentru Carmen100):

Nu am spus"imi place de o fata in varsta de 4 ani"ci imi place de o fata de 4 ani

| Carmen100 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Ok, data viitoare fii mai explicit, sper sa nu te superi happy

| alexxxxxxxxxx explică (pentru Carmen100):

Ok,vreau sa-ti zic ceva dar nu pot aici pe TPU

| Carmen100 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Atunci trimite un mesaj pe privat happy
Ma intreb ce poti sa vrei sa zici de nu poti aici pe TPUlaughing
Ai grija ce trimiti acolowinking

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Varta. doamne. ce? si eu nu stiu cine stie ce. cu bataia, dar am o gura, si o folosesc laughing
Incearca sai atragi atentia cumva. gasesti tu ceva.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Yay000 a răspuns:

Eu zic că ar trebui in primul rând să vezi dacă e dornică să "fie cucerită" de tine in sensul că, ar trebui să afli părerea ei despre tine.Incearcă şi cheam-o in oraş să ieşiti la un suc ceva, vă da-ţi in vorbă de diferite chestii si aşa va observa şi ea că aveţi ceva in comun şi că prezenţa ta, ii este una plăcută.In primă fază, nu o lua cu cadouri pentru că de aici poate intelege faptul că. vrei s-o cumperi cu cadouri.Incearcă să rezolvi cu ajutorul timpului şi cunoaşterii iar totul va veni de la sine.Iar,faza cu palmele, dacă este o fată serioasă si isi va dori o relaţie la fel de serioasă cu tine, nu va fi niciun impediment. Băieţii ii vor da palme la fund, ea nu ii va baga in seama şi ei vor rămâne cu o amărâtă de palmă dată la fund, iar tu cu tot ce e mai bun :*. Sper că te-am ajutat.