| Skrilllexx a întrebat:

Am o intrebare:pana acum 1 luna eram virgin, am avut in ultima luna 3 acturi sexuale cu aceeasi tipa! Nu am avut nicio problema in timpul actului, gen durere sau sangerare, pentru ca ciudat nici "ata" nu mi s-a rupt! Problema e ca de cateva zile, simt o usoara usturare dupa urinare si din cand in cand o usoara mancarime in jurul capului! Ar trebuii sa ma ingrijorez? Problema e ca sunt si racit acum de aceea ma gandesc sa nu fie cumva usturare de la rinichi!

7 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Ai facut sex neprotejat cu tipa? daca da e posibil sa fi luat vreun BTS, in orice caz cred ca ar trebui sa te duci la un medic de specialitate, astfel de probleme se pot agrava. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| epurasu a răspuns:

Ata nu e obligator sa se rupa posibil sa nu ti se rupa niciodata asta nu e vreo conditie- si nu inseamna ca daca ai facut sex si nu s-a rupt esti tot virgin- daca o data ai facut indiferent daca s-a rupt sau nu nu mai esti virgin! Ai facut protejat? atunci nu ai nimic daca ai facut neprotejat posibil ceva infectie - niciodata neprotejat sa nu mai faci.Consulta un medic urolog sau un farmacist.

| Skrilllexx explică (pentru Hαppiηеss):

BTS? ce e asta? e grav?

| Skrilllexx explică:

FAZA e ca sambata, cand am facut dus... cred ca am pus shampon pe "jucarie" si imi e sa nu ficut vreo iritatie ceva... un antibiotic ceva nu ajuta?

| Hαppiηеss a răspuns (pentru Skrilllexx):

BTS inseamna boala cu transmitere sexuala, adica tipa daca era infectata cu ceva facand sex neprotejat automat ti-a transmis si tie.

| Alcyon a răspuns:

Du-te la un urolog sa vezi ce ai. S-ar putea sa fi luat o boala de la prietena. In cazul asta, e bine sa faceti amandoi tratament, ca altfel o sa te tot infecteze.