| suciu_6907 a întrebat:

Salut am o intrebare! Sunt cu prietenu meu de un 1 an si 2 luni iar el a insistat sa facem dragoste, am cedat pana cand a aparut o mica durere si ne-am oprit. Vreau sa spun ca nu am sangerat iar cand a fost durerea ne-am oprit.Mai sunt virgina? Sau poate fi vorba de o sarcina? Vreau un raspuns va rog! Multumesc pentru timpul acordat.

Răspuns Câştigător
| Happyness a răspuns:

Pai nu te-a dezvirginat mai ales daca nu ti-a curs sange, bine ca nu trebuia sa-ti currga neaparat, practic esti virgina teoretic nu ca ati facut putin acolo...si e norma sa doara ca se rupe himeni.insarcinata nu poti ramane decat daca isi dad rumu la sperma in vagin.:*

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ai "cedat". Ce verb de-amboulea folosit!
Uite de-alde tine sunt dovada clară de ce fug bărbaţii de virgine ca dracu' de tămâie!

| Farcas a răspuns:

Virgina nu mai esti din moment ce ai facut sex.Totusi daca nu s-a terminat in tine si ati folosit prezervativul cu grija, ai fost protejata de sarcina si de boli cu transmitere sexuala! Pentru nelinistea ta poti sa iti faci un test de sarcina daca vrei dupa 21 de zile de la contactul sexual.Bye-Bye happy

Răspuns utilizator avertizat
| lalala_5386 a răspuns:

Nu mai eti virgina! ai avut parte de contact sexual asa ca nu mai esti virgina. himenul este posibil sa il ai elastic si de aceea nu s`a rupt, sau pur si simplu te`ai nascut fara elwinking insarcinata.sunt sanse slabetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu are cum sa nu mai fi virgina da cati ani ai? dar cu durerea nu este nimic, asa se intampla