| MariaIza04 a întrebat:

Am o nedumerire, am hotarat sa imi incep viata sexuala cu prietenul meu. A introdus putin penisul, in joaca, dar de 2 ori a intrat repede putin mai mult. Dupa 2 zile m-am trezit ca imi curge sange. Este posibil sa ma fi dezvirginat si sa curga sange abia a 2-a zi?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poti spera ca vei putea primi un raspuns cert, sigur si corect fara sa prezinti datele minim necesare efectuarii unei analize privind cauza/motivul aparitiei respectivei sangerari. Ar fi necesar sa prezinti data de incepere a ultimei menstruatii, in a cata zi/in ce moment al ciclului menstrual a avut loc, s-a/produs dezvirginarea ta. De asemenea de mare ajutor ar fi sa precizezi lungimea ciclului menstrual si tipul acestuia. Doar asa poti spera saprimesti un raspuns si nu doar simple pareri si/sau presupuneri. Sanatate!

| MariaIza04 explică (pentru corbulalbrosu):

Ciclul a fost in perioada 24-30 mai, iar intamplarea in noaptea dintre 4-5. Ma intreb daca este posibil sa ma fi dezvirginat si sa imi curga sange abia a doua zi.