| Dum4ass a întrebat:

Am o problema. Mi se decaloteaza penisul doar intr- o parte in partea dreapta si in partea stanga foarte putin. Am 13 ani, nu am avut contact sexual, si am penisul de 11.5 ce am? Va rog? (mai mult)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mergi la medic si tu si dream asta de jos. Trebuie sa vi se faca interventie Chirurgicala.Ata e in partea de jos si nu are leagatura cu marginile laterale -decalotare la voi nu are legatura cu asta ci pur si simplu trebuie sa vi se faca interventie chirurgicala.Ce eu nu am avut Ata si nu am avut probleme cu decalotarea..Ata nu are treaba cu asta.Merrgi la Chirurgie, nu doare si e foarte simplu ceea ce o sa iti faca.Mergi ca daca o sa ajungi sa faci sex nu vrei sa te doara sa lesini cand i-o bagi la vre-una in p***. Parerea mea.

| Dum4ass explică (pentru Danysan):

Da... dar frate mi-e extrem de rusine de ai mei. Si ai mei stiu ca stiu de din astea... dar nu am tupeu sa deschid gura

| dream36 a răspuns:

Si eu am o problema cu asta! Tata spune ceva de o ata si de preput
Eu iti spun: 1)Intreaba-i pe rudele prietenii iubita sau 2)Documenteaza-te pe internet! Vrei sa fim prieteni?

| Dum4ass explică (pentru dream36):

Dalaughing

| Dum4ass explică (pentru dream36):

Da, nu m-ar deranja

| dream36 a răspuns:

Intreaba rudele prietenii despre asta sau documenteaza-te pe google. Prieteni?