| anonimuser1 a întrebat:

Salut, am observat ceva la o fata din liceu de la mine. Intodeauna cand ma vede cu o sticla de suc, apa orice ar fi imi ia sticla din mana si bea si ea. Am fost in excursie, mi-am luat o bere, stateam cu ea in mana imediat a aparut ea si mi-a luat sticla din mana si a luat o gura. Am fost mai atent la ea sa vad daca face asta si cu alti baieti si nu face cu niciunul, doar cu mine. Ce parere, aveti ce sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In subconstientul sau, este si posibil si probabil sa aiba impresia si sa-si imagineze ca procedand asa isi atinge buzele lui de amprenta lasata pe sticla de buzele tale, intr-un sarut imaginar. big grin

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Te place si vrea o relatie cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vreun herpes bucal și dorește și ea sa fie "infectată". Sau poate are ea vreun herpes și ți-a dat și ție.

| anonimuser1 explică:

Nu ai inteles bine... nu ca nu are bani sau ca e zgarcita. Ia doar o mica gura

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonimuser1):

Atunci inseamnă ca te place, dar chiar si asa este c am urît sa bei după altul din aceiasi sticlă ca nu stii ce boli are, tine de educatia ei. Dar daca tie i ti convine asta este.