| emmacarmen99 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cum poti sa demonstrezi cuiva ca nu iti place de acel/acea persoana?!

11 răspunsuri:
| Mozambic19 a răspuns:

O ignori happy

| WeAreYoung a răspuns:

Buna! Pai il ignori, de fiecare data cand se apropie tu pleci si nu ii raspunzi la mesaje, intrebari ..etc.
SAU I-o spui in fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Keith a răspuns:

Prin indiferenta, prin repulsie, prin ignoranta, sau simplu si la obiect i-o spui in fata.Bafta!

| XyYx a răspuns:

Ignorandu-l!

| xutza a răspuns:

Ii spui in fata ca nu o suporti, ca nu vrei sa o vezi in fata ochilor si gata. daca pari si putin nervoasa cand ii spui asta clar te va crede. bafta!

| Lapusneanu a răspuns:

Ignorandu-l, nu te uiti la el cand ii vorbesti, nu-i raspunzi la mesaje.

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Ignorare si insultare

| TheCrisLv20 a răspuns:

Foarte simplu ie te apropii de el sau ea si ii dai una intre picioare cu genunchiu si gata big grin

| LenaaRock97 a răspuns (pentru TheCrisLv20):

Ie? Grea gramatica? straight face

| TheCrisLv20 a răspuns (pentru LenaaRock97):

A si daca nu merge poti sa incerci pe urma si o lovitura in maxilar. intai te apropii si-l lovesti intre picioare cu genunchu si pe urma ii dai in nas big grin