| Danutzsrll212 a întrebat:

im place de o fata si nu stiu cum sa ii spun asta credeti ca ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Pe bune? Ce`i asa de greu? Te duci la respectiva si o inviti sa iesiti undeva, in parc, la o cafenea sa mai vorbiti. Apoi cand te simti pregatit îi spui pur si simplu.

| alexutzaalisucu a răspuns:

Ai putea sa ii spui direct ce simti si daca si ea te place cu siguranta veti fi impreuna.

| alexutzaalisucu a răspuns:

Ai putea sa ii spui direct ce simti si daca si ea te place cu siguranta veti fi impreuna.