| alylove15 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Sunt cu un baiat de 1 luna si ceva, dar totusi nu sunt sigura ca ma iubeste chiar daca el imi spune de fiecare data acest lucru. Vorbim incontinuu pe mess cam 2-3-4 ore pe zi. Vorbeste destul de frumos cu mine si de in discutiile noastre sunt intalnite mereu semnele,,:X:*"Tin destul de mult la el si nu stiu ce sa fac, sa il cred sau nu? Voi ce ziceti?
As dori sfatul vostru!:X

Răspuns Câştigător
| adaanda a răspuns:

Prin niste simple semne de pe messanger,cadouri(si cele mai scumpe daca ar fi) sau doar niste cuvinte frumoase,NU ESTE DESTUL pentru a te iubii.UN baiat care te iubeste:
-te respecta
-te pune pe primul plan inainte familiei,prietenilor etc.
-tot timpul vrea sa te auda,te suna, te cauta;
-iti vb frumos intotdeauna
-nu mai vb cu fosta
Acum fiecare om mai are defecte insa astea's de baza, desi pacat ca rarr de tooot mai gs astfel de baietihappy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe mine ma termina dragostea asta la cinspe ani consumata intre un emoticon si o laba. Daca iubirea ar fi un cult as fi un ateu convins. Fetele intotdeauna au crezut ca baietii vor un singur lucru:SEX.Si ghici ce? Au dreptatelaughing

| consiliera a răspuns:

Incercati sa vorbiti si real.Mai lasati mess-ul.Incercati sa va cunoasteti.Metoda clasica.

| butterfly27 a răspuns:

Cand te iubeste o persoana simti acest lucru nu trebuie sa-ti spuna, trebuie sa-ti demonstreze, si eu cred ca dupa o luna...inca nu poti iubi indeajuns...:*

| Scândură a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca inca nu poti stii daca te iubeste, oricine poate spune "te iubesc!" insa mai greu este sa arati acest lucru, iar da el arata prin fapte, nu prin vorbe, ca te iubeste, atunci poti avea incredere!
Din comportamentul si faptele lui iti dai seama daca te iubeste, nu dupa niste vorbe care le poate zice oricine!
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| silviu98_2761 a răspuns:

Pai buna sal crezi daca vb frumos asta inseamna ca nu te inseala se comporta frumos cu o fata are toate calitatile pe care le poate cere o fata; el nu vrea sex mereu ca alti mai bine ramai cu el decat sa te desparti si sa-ti para rau ca te cuplezi cu altu si vrea sex; sex mereu