| Alinka_4171 a întrebat:

Am si eu o problema. Pritenul meu a plecat la mare dar inainte de aceasta mi-a zis ca ne despartim apoi inainte de a pleca m-a sunat si mi-a spus ca ma iubeste. M-a sunat de la mare mi-a spus ca totul e ok. Intr-o zi l-am sunat eu si vorbea foarte rece cu mine, la momentul cela mi-am dat seama ca ceva nu e in regula. Apoi o prietena imi suna si imi spune ca el acolo face dragoste cu o fata si se distreaza cu ea. Mie foarte greu nu stiu ce sa fac el miine vine dar nici nu vreau sa ridic telefonul daca ma suna... ajutati-ma va rog!

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E un badaran, asa ca mai bine uita-l ca o sa te faca sa suferi!

Nu respecta relatia si vroia sa fie liber la mare ca sa si-o traga cu cine prinde...halal iubire pe el!

Intoarce-i spatele asa cum a facut si el ''din iubire''!

Nu merita nici macar atentia ta! Baieti gasesti cacalauhee hee

| Zenithf a răspuns:

Parerea mea, el s-a dus la mare cu treaba asta in gand. De asta ti-a si zis sa va despartiti inainte.
Nu stiu ce sa-ti zic, nu pot alege eu in locul tau. El tine la tine, de asta te-a sunat inainte de a pleca, dar nu poate sa-ti fie fidel. Accepti sa stai cu el si sa treci cu vederea infidelitatile lui? Si daca treci peste toate ca sa ramai impreuna, sa stii ca nu va mai fi la fel. Asteapta-te chiar la crize de gelozie din partea lui, stiu ca suna ciudat, dar asa se intampla.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai sti sigur ca a facut dragoste pe buna?

sau minte prt ta ca sa-ti fac rau?

vezi si tu ce fel se comporta cand vine de la mare

si poate poti sa vb cu el

| Musiclove18 a răspuns:

Buna:*draga mea, esti sigura ca prietena ta nu te'a mintit?thinking Eu zic sa ai rabdare sa astepti sa vina acasa, iar cand se intoarce faci o confruntare face to face.asa poti sa vezi daca te minte sau nu. Daca te'a sunat si ti'a zis ca te iubeste nu stiu de ce ar mai fi facut asta daca avea de gand sa te insele. Vorbeste cu el cand se intoarce.Raspunde'i la telefon, prefa'te ca totul este in regula fii mai iubitoare ca niciodata si cand va intalniti prima jumatate de ora fii un pic mai distanta dupa care ii spui ce ai pe suflet.Atentie nu il acuzi sau ceva. ii povestesti faza cu prietena ta si il intrebi cum vine asta? Daca este adevarat etc.Crede'ma stiu cum te simti stiu cum ii, pentru ca de nenumarate ori am trecut prin astaoh go on si nu e deloc placut stiu.Insa meriti ceva mai bun si cred ca asta e solutia cea mai buna.Pana una ata fruntea sus ca s'ar putea sa fie numai zvonuri:*Te pup anunta'ma printr'un mesaj cum ai rezolvat:*>big grinbig grin

| cristiyana a răspuns:

Nu ai de unde sa stii ce s-a intamplat la mare.incearca mai intai sa vb cu el dar fai asta fata in fata ca la telefon e altceva.viitorul vostru depinde de conversatia pe care o aveti.nu te poate rezolva nimeni, numai tu poti rezolva totul.eu iti urez mult noroc si sper sa fie bine draguta :*popicy

| RossSaid a răspuns:

Pai cred ca de aia sa si despartit de tine. ca sa profite de vacanta happy
Dar daca iti zice ca te iubeste si se culca cu alta ...mai bine uital happy

Răspuns utilizator avertizat
| Alinka_4171 explică:

Mmmm sinka surioara mea e acolo am rugat-o sa verifice si s-a adeverit. el e cu o blonda se distreaza de minune.imi este obijduitor caci cu mine la diskoteka niciodata nu mergea dar cu necunoscuta aia se distra.nu stiutiu astazi l-am sunat acolo si aim spus niste kuvinte urite dupa care i-am pus receptoru/dar el nici nu a sunat inapoi.si imi raspundea vesel mi-a spus ca nu-i nici o blonda.pai si normal ca ma amageste.

| z8 a răspuns:

E usor sa "dovedesti " iubirea prin 2 vorbe. Mai greu e prin actiunile tale.

| nelly_4935 a răspuns:

Ar fi mai bine, daca ai vbi cu el, si dupa aia sa-ti faci o concluzie, daca va fi asa cum a spus prietena ta, inseamna ca el e un lash...Bafta draga, ma aflu si eu intr-o astfel de situatzie, si stiu ce inseamna sa suferi...