| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema si am nevoie de un sfat!
Nu ma mai pot indragosti in ultimi 2 ani am avut relatii de tot felul si de atatasat m-am atasat dar atat, nu am simtit ca am iubit, am spus dar nu am simtit, mi sa si spus in fata o data...la inceput am exaverat si acuma nici de vici nu imi mai arde, alcol doar ocazional fumez ocazional cand inainte rupream, doar sexul ma mai trezeste dar simt ca e prea putin.
Eram total opus ca cele spuse mai sus vreau sa simt iar ca sunt bucuros ca traiesc...un sfat cum sa ma intorc la vechiul,, EU,,?

Răspuns Câştigător
| Anca2999 a răspuns:

Incearca sa te schimbi tu si nu sa cauti schimbare in altii neaparat.
O schimbare buna vine prima data cu o schimbare fizica, incearca sa mergi la sala sau sa alergi in parc( fiind si vara crede-ma e superb ) poti intalnii o gramada de oameni numai daca iesi si nu neaparat cu prietenii, o poti face si singur. Fa-ti un stil de viata si apoi incearca sa fi tu cel cautat nu sa cauti tu. Vorba aceea, indragosteste-te de cine trebuie nu de cine-ti tine companie cand esti singur happy

1 răspuns:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Cred ca trebuie sa incerci relatiile cu baietii. happy
Take a vaseline from the shop after try this.