| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand faceti dus va masturbati? intrebare pentru ambele sexe.

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu.

| darrio2007 a răspuns:

Eu cand fac baie ma spal.

| RAY a răspuns:

De cand cu antidepresive nici nu mai simt nevoia de asa ceva, as putea spune ca pot si o luna chiar privind filme pentru adulti

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Fereasca Sfântul, da ce antidepresive sunt alea serlift? La mine e invers nu ma pot controla, trebuie sa pompez ca să ma relaxez, și eu iau antidepresive. La mine chiar nu înțeleg ce se întâmplă

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ok.e bine de știut.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate și pentru ca sunt resemnat și numai cred în iubire, dar îmi ocup timpul cu alte scopuri

| mihai69 a răspuns:

Uneori da.

| Sofer a răspuns:

Da. Fix în duș.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu, ca imi ajunge ce am pentru descarcare sexuala. Sa le pot doar face fata la amandoi.

| Robert265 a răspuns:

Nu

| Stochel a răspuns:

Da,dar nu mereu

| Nick007e a răspuns:

Depinde cu ce gânduri te duci la baie?

| bogdanmanevra a răspuns:

Nu wtf, il deconectez si il pun la incarcat lol.