| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Azi mi s-a intamplat ceva foarte rau, m-am despartit de iubita mea si acum sufar. Incepem cu inceputul, prietena mea era tiganca, eu sunt roman, parintii ei nu acceptau sa fie cu mine. Ai mei nu aveau treaba si ea tot pe mina m-a ales si stiu ca ma iubeste, o luam cu inceputul. Sora ei si verisoara ei se poarta foarte urat cu ea, o spune mereu, noi pana acum o saptamana am fost doar prieten pentru ca tot la fel ne-am despartit dar inca mai vorbeam si ea mai vorbea si cu fostul iar intr-o seara au vorbit pe apel si a prins-o sora ei si acum îi e frica sa nu o spuna lu ma-sa. Dupa m-am impacat cu ea si mi-a spus asa, fix azi acum 5 minute desparta-te de mine, adica eu de ea si mi-a promis ca ma va iubi mereu orice ar fi si ca se va intoarce la mine. Am crezut-o, acum sper ca nu ma minte, o iubesc din tot sufletul meu si s-a desp de mine pentu ca vrea sa le arate lor ca nu mai are secrete. Eu nu le suport acum sufar dupa ea si o astept ca intr-o buna zi sa se intoarca la mine...

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate cu țigăncile nu e de gluma, dacă te commbinai cu o haladita de aia, viață ta era un chin pentru ca deveneai SCLAVUL tiganiilor

| Violleta2022 a răspuns:

Nu o mai astepta ca nu se va intoarce la tine niciodata, fiindca fetele tigance se vand pe bani foarte multi si se marita cu tiganul care ofera cea mai mare plata.

Tu probabil nu ai sute de mii de euro ca sa o cumepri de la bulibasa tiganilor si nici nu esti tigan, asadar nu vad vreo sansa sa o poti avea vreodata, iar cu forta nu o poti avea ca vien tiganul si-ti ia gatul.

| dariaflorina a răspuns:

Sincer, am tendința să cred că părinții ei nu te accepta pentru că ești român, cred că o vor cu altcineva, altfel nu înțeleg de ce sora ei sta cu ochii pe ea la fel că cei de la FBI, o pândește mereu
Este decizia ei daca se lasă controlata de ei sau rămâne cu tine dar sper că va lua decizia cea mai înțeleaptă pentru ea
Până atunci nu ai ce sa faci decât să speri și o sa aștepți daca simți că se mai merita ...cu toate că nu știu dacă se mai merita pentru că sunt șanse mari să nu se mai întoarca, din cauza părinților
Îmi pare sincer rău.

| Anonimus24061 a răspuns (pentru dariaflorina):

Pai stai sa iti explic fix acum vorbesc inca cu ea prin mesje doar ca prieteni si mi-a spus ca inca ma iubeste dar sora ei nu o lasa in pace mi-a spus sa o astept si asta o sa si fac ce am de pierdut oticum pe alta nu imi gasesc momentan si eu inca o iubesc multumesc pentru raspuns te pup.

| dariaflorina a răspuns (pentru Anonimus24061):

Da, daca o iubești atât de mult si simți că ea este aleasa ta, până la urmă ai dreptate, cel mai bine o aștepți. Sper sa se termine totul cu bine pentru voi.

| Anonimus24061 a răspuns (pentru dariaflorina):

Multumesc pentu tot te pup?