| Yoman10 a întrebat:

Care este cantitatea normala de sperma ejaculata?

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cica normalul ar fi intre 0.1 si 10 ml. La inceputul pubertatii apare mai intai erectia de cele mai multe ori fara eliminare de sperma, aceasta aparand ulterior in cantitati initial mici si crescand cantitativ cu timpul.

| CinevaNou a răspuns:

In jur de 3 litri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca a stat sa cantareasca cati ml de sperma a ejaculat ca sa poata acum sa iti dea tie un raspuns? De ce nu ti-o cantaresti singur pe a ta? Ce intrebari frate, una mai zbanghie ca alta!

| ClauditaSmile a răspuns:

Am auzit si 60 ml

| reky a răspuns:

2,5 L, apoi se imbuteliaza in sticle, se pune o eticheta de Apa Minerala si se vinde

| Love_Flori_1995 a răspuns:

Eu cred ca depinde de excitare si de modul in care te termini. Daca iti faci o manuela, ma gandesc ca iese mai putin, pe cand in se*, iese mai mult. Parerea mea... Dar totusi, cine isi cantareste sperma? laughing