| penel a întrebat:

Cantitatea mea de spermă ejaculată s-a mărit considerabil după ce a mai lasat-o moale... Ce să iei sa-ti mărească cantitatea de spermă?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca marimea si volumul celor 2 glande seminale in care este produsa sperma si anume vezicula seminala si prostata, care de fapt si la randul lor reprezinta si ''rezervoarele'' sau ''camarile'' in care este formata si pe urma depozitata si inmagazinata sperma raman exact la fel de mari indiferent cat de des te-ai masturba. In consecinta cantitatea maxima de sperma ejaculata prima data este aceeasi la fiecare prima masturbare/act sexual intretinut. De asemenea trebuie sa intelegi ca este cu totul imposibil sa-ti poti mari cantitatea de sperma fiindca vezicula seminala si prostata au o marime (si volum) bine determinat. Sanatate!

| penel explică (pentru corbulalbrosu):

Adică vrei sa spui ca nivelul va rămâne constant?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ouăle, stridiile și ciocolata neagra. O sa te ajute.

| penel explică (pentru Sofer):

Mulțumesc frumos, drag prieten! Sănătate!