| TheKet a întrebat:

Cum as putea face o fata sa ma placa chiar și dacă nu prea vorbim o iubesc pana la stele. Sa devină regina, iubita

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o iubesti, asa ti se pare.Mai bine zis o placi mult. Daca nu faci nimic sa o cuceresti, nu vei ajunge sa o iubesti, vreodata.Asa ca ia-ti inima in dinti, intra in vorba cu ea, spune-i ca iti doresti sa o cunosti mai bine, ca iti doresti foarte mult lucrul asta, invit-o la o plimbare...etc etc.Succes!

| TheKet explică (pentru anonim_4396):

Ba o iubesc, cu cine ma întâlnesc vb despre ea și am grija sa nu ise întâmple ceva pe diferite cai

| Thesimplecat a răspuns:

Voi incerca sa aflu mai multe ca sa iti dau un raspuns concret: te-a refuzat vreodata?
sunteti buni prieteni?
sunteti in aceeasi clasa?
presupui ca place pe altul?
as vrea sa imi raspunzi deoarece iti pot spune exact ce sa faci.