| Andrei199114 a întrebat:

Cum faci o fata sa te placa si sa devina iubita ta?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie s-o faci sa-i placi si tu.

| FaraNumePls a răspuns:

Te dai la ea si ii arăți că ești,, armăsar"rolling on the floor rolling on the floor

| octav005 a răspuns:

Ii arati noua masina. s-au euroii din portofel.

| NAT0 a răspuns:

Făăăăă, am bemveu.
Prin cuvinte dacă nu-i materialistă dar chiar și așa, tot trebuie să-i oferi anumite „atenți". Adică, să-i dai o ciocolată, un ursuleț. Să vorbești cu ea mult, să simtă că te cunoaște chiar dacă știe doar 10% din ce ești capabil. O îmbârligi cu tot felul de vrăjeli și gata. Sau te duci la niște ședințe de coaching la Taher să te-nvețe el.laughing

| Andrei199114 explică (pentru NAT0):

Glume cu bemveu nu se putea happy

| bobbyG a răspuns:

Daca fata nu te place de la bun inceput nu prea ai sanse. Invit-o la o intalnire, cel mai simplu

| AlexandraMoon a răspuns:

Pai usor nu e!
Trebuie sa stai mult timp prin preajma acelei fete.
Trebuie sa te comporti frumos(adica sa nu fii nesimtit).
Ar fi bine sa aveti lucruri in comun.Ar fii chiar bine sa aveti un hobby impreuna.
Nu trebuie sa o iei direct.
Trebuie sa arati si tu cat de cat ok.
Daca fata e singura va fi destul de usor daca si fata are si o atractie pentru tine si daca e intr-o relatie te sfatuiesc sa nu te bagi sau sa astepti pana se desperte de acel"tip".
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| bobbyG a răspuns (pentru AlexandraMoon):

Si dupa cu siguranta esti in friendzone