| Micutza @! a întrebat:

big hug
Am si eu o intrebare... Ce pot sa inteleg cand un baiat este indiferent si ma respinge dupa ce i-am spus ca il plac? Baiatul despre care vorbesc este coleg de clasa cu mine si ma simt prost cand il vad ca ma evita si face orice numai sa ma faca geloasa, si uneori vad cum se uita la mine pe furis si destul de insistent si as vrea sa stiu ce e in mintea lui si sa fac ceva ca sa fiu la fel de indiferenta ca si el. Vreau orice sfat in legatura cu aceasta problema. Multumesc anticipat! >big grin

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Indifrenta doare cel mai tare.Plateste`i cu aceiasi moneda!
Ignora`l si incearca sa nu mai ai contact vizual cu el. Daca te place se v-a simti la fel ca tine si v-a incerca sa faca el primul pas.Succes

| Coriii a răspuns:

E logic baiatul nu te place ...si nu ar trebui sa iti fie rusine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Micutza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste, dar nu vrea/nu e pregatit pentru o relatie.

| anonimadv a răspuns:

Ce anume nu intelegi? e clar ca nu te place, lasa-l incearca sa il uiti, chestia ca se uita la tine pe furis e doar in mintea ta

| whiteman a răspuns:

In mica mea "functie" de baiat, eu unu cred ca baiatu ala te place si el, dar nu vrea sa iti arate.eu unu ti-as recomanda sa il "prinzi" odata cand se uita la tine insistent, ii da-i pace pana ai un moment liber cu el, si il intrebi daca totusi ii reciproca "placerea" dintre voi, daca l-ai vazut ca te priveste insistent si cu o privire de catelush inocent