| Nov a întrebat:

Daca te-ai pune cu o fata care este putin mai mica ca tine cu cateva luni dar mai matura. si maxim dupa o saptamana tiar spune : sti ca mai mult de o luna nu o sa mai dureze, sau daca neam desparti acum ce ai face?

Voi ce ati face ce ia-ti raspunde ce ia-ti zice?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

I-as spune frumos ca nu are de unde sa prevada lucrul asta, decat daca si-a facut ea un plan in mintea ei si e hotarata sa fiti impreuna doar inca o luna!
Nimeni nu poate stii cat dureaza o relatie si ea posibil sa se joace doar si sa nu fii luat in serios relatia voastra!
Fii putin atent si intreab-o, doar o luna de zile ti-a alocat sa fii cu ea? De unde atata siguranta?

| lolly a răspuns:

Ai intreba-o motivul sau dorinta despartirii?

| memekiki a răspuns:

As intrebao care este motivul pentru vorbele ei si de ce crede ca va veti despartii, ai dreptul la o explicatie, dar s-ar putea ca ea sa afle si cat de mult ti la ea si sa vada reactia tah daca ar fi sa iti ceara sa va despartiti, eu zic ca ar trebui sa o faci sa inteleaga ca ti la ea sau macar sa-ti dea o explicatie pentru ce a spushappy. succes