| Snaxpro a întrebat:

despre ce pot vorbi cu o fata ca sa nu se plictiseasca si sa nu-si piarda interesul. Vreau sa mentionez ca o plac mult dar nu stiu daca si ea ma place pe mine.

Răspuns Câştigător
| Noonehereyet a răspuns:

Mie imi place sa vorbesc cu un baiat despre chestii amuzante. De multe ori am vorbit si despre jocuri video etc. Dar acum nu stiu cum e fata de care iti place. Faza e ca fetelor le place atunci cand un baiat vorbeste despre ce le place lor. Mie spre exemplu imi plac cartile si prima conversatie pe care am avut-o cu iubitul meu a fost despre carti. Acum te sfatuiesc sa aflii ce-i place ei si sa vorbiti despre acel/acele lucruri. Si nu e rau sa-ti planifici intrebarile, dar nu lr planifici in functie de un dialog ca atunci te-ai pierdut cu totul. Si apropo -ca sfat suplimentar- daca ti-ai facut deja niste intrebari includele in conversatie cat mai natural posibil. Ca daca ea vorbeste despre ce posetaii place si cand a terminat tu o intrebi " Si ce flori iti plac?" o sa para auper dubios. Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Inund-o în subiecte sexuale şi în fetişuri şi a proposuri perverse.
După ce o saluţi, începe să-i povesteşti visele perverse pe care le-ai avut peste noapte, când te întreabă ceva, pe lângă răspuns adaugă şi o aluzie sexuală, când tace, profită de această ocazie ca să îi povesteşti cum ţi-ai dori să decurgă o fantezie de-a ta. Orice discutaţi, aprofundează cu câte o perversitate care să nu o implice pe ea.

E posibil să îţi blocheze numărul, contul de facebook şi să se mute din oraş, dar cele mai multe şanse, dacă e fată deşteaptă, sunt să se simtă copleşită şi să îţi cedeze sexual, ba mai mult, să îţi propună ea partide sexuale, pe considerentul că ea chiar crede că ştii despre ce vorbeşti şi că o să i-o dai în draci!

Motivul e simplu, unui om flămând, dacă îi fluturi mult deasupra capului o prăjitură, nu îi va lua mult să-i cedeze.

| neutrino a răspuns:

Daca din muzica, fime, carti citite nu gasesti nimic de discutat, atunci intreab-o ce stie sa faca de mancare. Pana atunci, poate o inviti la un suc.

| LoveSleep a răspuns:

Despre ce ai tu chef, ce-ți vine în minte. Dacă se plictisește = nu atracție. Dacă nu atracție = nu relație.