| rap4us a întrebat:

Salut din nou! Deci eu m-am despartit de o fata pentru ca s-a dus cu altul. Daca totusi arata ca totusi si ea sufera pentru ca s-a despartit merita sa o accepti din nou in viata ta?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai putea sa o accepti si sa vezi cum merge.
Dar, dupa povestea asta, amandoi sunteti schimbati.Si tu,pentru ca ti-a inselat increderea si ea,pentru ca poate nu regreta cu adevarat greseala ei.
E riscant pentru ca nu poti stii niciodata daca n-o sa-si repete greseala,intelegi? Si nici daca tu vei mai putea reveni la exact aceleasi sentimente de dinaintea nefericitei intamplari.
Daca vezi ca fara ea ti-e mai rau decat cu ea,atunci incearca din nou.
Dar sa ai multa grija, nu mai acorda aceeasi incredere...
Nu-i permite sa se joace cu sufletul si inima ta, inca o data.
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| Rares2594 a răspuns:

Nu,a gresit prima data,te-a inselat,eu ma duc pe NU, apoi va fi alegerea ta, ea doar cred ca vrea sa profite...se va preface, cum s-a prefacut inaintehappy Funda!?

| 202 a răspuns:

Toata lumea merita o a2a sansa :*
iar daca si de data asta iti greseste sa stii ca nu te merita
sau pur si simplu nu e locul ei langa tine tongue lol pup

| rap4us explică:

Mai astept raspunsuri...

| Dark_8275 a răspuns:

Daca pune liku la bataie de ce nu dar ai grija la turci is tare periculosi ce lovesc aia nici Gusti nu stie asa ca ai grija ca poate ti-o impige iar si dupa aia vi cu bicicleta mai bine nu dao la turci sa se distreze si ei si tu aruncate spre hunedoara acolo se *** barbati mai ceva ca in toata tara