| Danyella94 a întrebat:

Salut fetelor.Am si eu o mica problema si as vrea sa ma ajutati daca puteti.Luna trecuta pe data de 23 ianuarie mi-a venit menstruatia, fluxul sangiun fiind foarte scazut.Saptamana aceasta am facut o cistita si am fost la medic, care mi-a prescris cuminol 500mg si ibubrofen 400mg.Ieri am fazut ca mi-a venit ciclul menstrual, fluxul sanguin este destul de mare, dureri de burta nu am deloc. Mie C. M imi venea cam la 40-45 de zile. Test de sarcina am facut si nu sunt insarcinata.Intrebarea mea este ca ar fi putut sa imi vina c. m mai repede deoarece am aceasta cistita? Astept raspunsurile voastre multumesc

Răspuns Câştigător
| CrazyBambollina a răspuns:

Sa stii ca ppate fii si de la cistita dar si de la medicamentele pe care le-ai luat,mai ales ibuprofenul, insa eu te sfatuiesc sa nu iti faci griji, nu e nimic grav. exista o varietate de medicamente care iti pot deregla c.m.pup