| CuTup3u a întrebat:

Imi e teama sa fac sex! intr-un timp o faceam destul de bine, odata am facut-o cu o persoana care nu stia ce sa faca si mi-am dat drumu inainte de penetrare si acum am prins teama ca o sa dezamagesc fetele, am ocazi multe sa o fac in masina dar imi e teama ca penisu meu nu o sa fie suficient sa patundra mult in vagin deoarece se pierde cam mult daca stau in poziviea L pe bancheta din spate, spuneti-mi daca stiti, cam cat intra in vagin un penis de 15 cm, stand pe o bancheta din spatele unei masini!

Poate ati trecut prin asa ceva si ma puteti ajuta si pe mine, mereu amanez acea persoana pentru ca imi este teama ca ma fac de ras... ceva propuneri cum sa iese totu bine?

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Era o intrebare retorica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu amanez
Tu amanezi
El/Ea amaneaza
Noi amanazam
Voi amanazati
Ei/Ele amanazeaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Sidonia07 a răspuns:

Sau posibilitatea de a schimba parteNera, SAU SA "amanezi" pana o sa te simti pregatit.