| WhMan a întrebat:

Salut imi place si mie de o fata de la mine din scoala si nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea. ca nu pot sa ma duc asa din flori sa incep sa vorbesc cu ea. Imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

In primul rand vorbeste cu ea faceti cunostinta(sa va cunoasteti) sa nu-ti fie rusine sa faci acest lucru apoi discuta cu ea subiecte despre scoala,timpul liber,hobbyuri incetul cu incetul devii prietena cu ea poate se realizeaza cea mai buna prietenie dintre voi si tot vorbind,discutand o sa vezi ca o sa-i fie drag de tine si o sa te placa si nu uita comporta-te civilizat,fii dragut cu ea,n-o jigni, fii sincer si cinstit cu ea si fa-o sa se simta bine spune-i o gluma, fa-i un compliment, ii dai un cadou de ziua ei, plimba-te cu ea deci fii socialist baga-te cu ea in seama cunoastei prietenii ea sa-i cunoasa pe ai tai si tot asa si ai sa vezi ca o sa aveti o relatie care o sa dea roade o sa infloreasca si o sa va iubiti!

| WhMan explică (pentru Cosminovici18):

Da frate. din fericire am facut cunostinta cu ea cu ajutorul unui prieten dar mai mult nu pot sa ma duc sa ma bag in seama cu ea ca nu sunt genul de ala..gen cocalarii aia sa se duca la fete de pe str si sa le bage vrajeli

| Cosminovici18 a răspuns (pentru WhMan):

Pai tu nu esti sigur pe tine adica intr-un fel ti-e rusine sa te bagi in seama cu ea sa vorbesti....pai da frate dar daca nu vorbesti cu ea si nu tineti o legatura nu te bagi cu ea in seama posibil ca ea sa te si uite lasa frate cocalarii ca aia sunt niste imputiti care se cred mari gagicari dar nicio fata,, normala,, si nu pitipoanca nu ii bag in seama!

| WhMan explică (pentru Cosminovici18):

Da nu prea sunt sigur pe mine. dar o sa incerc multumesc!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baga-te in seama cu ea, intreab-o ceva legat de scoala

| WhMan explică (pentru mona):

laughing dupa cum am mai spus e ceva in neregula sa ma bag dintr o data cu ea in seama. si despre scoala nu am ce sa o intreb pentru ca este mai mica.