| EasterEgg a întrebat:

Îmi poate da cineva un sfat?
O fata pe care am întâlnit-o într-un joc, mi-a cerut sa vorbesc pe Skype dar sunt puțin timid am cunoscut-o pe fata are 14 ani ca si min, dar îmi este rusine sa vorbesc cu ea, asta find prima oară când îmi place de o fata... Am încurcat cuvintele pana si in întrebarea asta la cât de stresat sunt. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| FluturasulVesel a răspuns:

Mai intai exerseaza cu un plus de exemplu! Daca tie rusine cand te uiti la ea, pune alaturi o alta pagina si nu te uiti fix la fata te uiti la pagina! Daca incurci cuvintele si e si prima data cand placi o fata, incearca sa afli dacai prima relatie a fetei! Dacai prima norocul tau! Ii zici cai prima, ca esti un pic stresat si fata te va intelege! In plus si ea cred cai stresata dacai prima relatie! In ce joc v-ati cunoscut pana la urma?
Sper ca te-am ajutat! Ii un sfat! Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic, daca esti timid, o sa-si gaseasca pe altul!

| EasterEgg explică:

GROWTOPIA