| anonim_4396 a întrebat:

Salut.intrebare pentru baieti: ar fi ok sau ati avea ceva impotriva faptului ca iubita/prietena voastra e mai mica de inaltime decat voi? poate vi se pare o intrebare stupida dar am auzit de baieti care vor fete inalte. happy

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Nu e ok sa fie mai mica de inaltime. Dar toate fetele indiferent de inaltime sunt dragute pina la urma nu conteaza asta iti garantez. happy conteaza multe alte lucruri happy

| madyddd a răspuns (pentru Primo):

Mersi pentru raspuns.

8 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Fata ar trebui sa fie mai mica ca mine. Ca sa ies eu in evidenta cand iesim undeva :pe

| Nimikdspus a răspuns:

Eu sunt fata si sunt mai mica decat iubitul meu eu cred ca nu are nimic sper ca ti-am fost de ajutor :*:*

| JohnnyWest a răspuns:

Mai eu sunt baiat si raspunsul meu ar fi ca nu ma deranjeaza chiar imi convine. mie mi-se pare naspa de exemplu cand saruti o fata si ea este mai inalta decat tine.

| madyddd a răspuns (pentru JohnnyWest):

Da si mie mi se pare ciudat si aiurea ca fata sa fie mai inalta. multumesc pentru raspuns. happy

| gogonica a răspuns:

Eu sunt fata si...am avut un prieten care era cu cativa cm mai scund decat mine cu vreo 2 -3 nu prea se observa dar eu ma simteam tare nasollaughinglaughinglaughing deci evident ca baiatul trebuie sa fie mai inalthappy

| LostINshiT a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult fetele mai mici la inaltime decat mine. Sunt foarte dragute, si parca domini daca esti mai inalt. Nu e nimic rau, ba e foarte binehappy. Parerea mea. Sper ca urmatoarea mea prietena sa fie mai mica de inaltimebig grin

| Aromă a răspuns:

Nu aş avea nimic împotrivă dacă iubita mea ar fi mai mică de înălţime decât mine, din contră aşa ar fi plăcut şi ideal.