| OneGirl15 a întrebat:

Intrebarea asta nu se refera la,, saxofonie" dar la dragoste. Mai demult (2-3 saptamani) un baiat de care imi place foarte mult, a incercat sa faca cunostinta cu mine, dar o,,prietena" de-a noastra i-a spus ceva de genul:,, Las-o in pace". Ok, de atunci nu prea il vad prin liceu si chiar nu stiu ce sa fac... Idei? Primul raspuns bun primeste o mare FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care il vei revedea ai putea sa reincepi chiar tu manevra de a-l cuceri prin farmecul tau nu prin intermediul falsilor prieteni.Incearca cu mai mult tupeu si stapanire deoarece nu ai ce pierde, poti doar castiga.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand il vei vedea, mergi si spune-i tot.

| LoveSleep a răspuns:

Caută-ți alți prieteni.

| Țoglă a răspuns:

Dar tu ce ai de nu poți să-l abordezi?

| GaboruGGG a răspuns:

Sa pui afisuri prin scoala cu el "WANTED"