| IchigoKurosaki a întrebat:

Salut! Mai am 3 luni si am 13 ani. Este normal sa am penisul cand nu este sculat, de 5 cm si cand e in erectie sa aiba 10/11 cm? Si sunt gras totusi, asta imi cauzeaza cresterea penisului? Adica daca sunt gras este mai mic sau cum? Vreau raspunsuri serioase si de minimum 5 randuri, nu sa ziceti "nu" sau "nu stiu frate vezi si tu pe internet".

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Și eu care credeam ca ai minim 20 de ani dând acel răspuns matur rolling on the floor
Da, este perfect normal, creșterea definitiva a penisului se oprește la finalul pubertății asa ca o sa mai câștigi câțiva centimetri, plus ca media noastră a mărimii penisului este de 12.7 centimetrii, tu probabil o vei avea 99% cât o are tatăl tau fiindcă mărimea penisului este stabilita de geneticul tatălui tău privind mărimea.
Faptul ca ești gras nu Influențează cu nimic creșterea naturala a penisului stabilita de genetic asa ca poți sta fără nici o grija. Într-adevăr dacă slăbești penisul pare mai mare ( pare nu e.)
Fimoza influențează uneori creșterea penisului.
Ești ok, în grafic cum s-ar spune.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| IchigoKurosaki explică:

Apropp dau fundă la un raspuns inteligent si cu lux de amanunte big grin