| deivid a întrebat:

Numele meu este David si sunt din Bucuresti. Vreau sa va pun o intrebare mai intima sper sa nu va suparati. de cate ori faceti SEX pe zi (intrebare capcana)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uite mie nu imi e rusine deloc sa spun chiar daca e ceva personal, eu sex am facut odata si nu m-i-a placut. Nu mai fac niciodata sex, sa nu crezi cas homosexual dar nu mi-a placut si o sa raman singur si asa e bine. O noapte buna sa ai

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Parcă era intimă, acum e capcană? Unde e capcana?

pa, pa.

| andradat a răspuns:

Esti ratat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata david tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fac sex in fiecare zi, daramite de mai multe ori pe zi:d.

Sa fi iubit.:*

| ABCDE_5311 a răspuns:

Ciine ziceai ca e ratat? rolling on the floor
Ia-ti o viata baiatule!