| xxxname a întrebat:

Povestea mea este asta: Am avut o prietena, care imi spunea ca ma iubeste foarte mult, si se teme ca sa nu ma piarda, si o credeam, pentru ca vorbea serios, si chiar imi trimitea mesaje in fiecare zi, si seara. Dupa ce ne-am intilnit o luna, si jumate, a venit vacanta scolara timp de o saptamana, si deodata cum s-a inceput, se purta foarte ciudat, o sunam zilnic, si parca vroia sa scape cit mai repede de mine, asa in fiecare zi. A sosit si scoala, am venit, dar ea nu, deoarece era bolnava, si a stat acasa, insa in toate aceste zile nu mi-a trimis nici-un mesaj, nu m-a sunat, sau nici macar nu mi-a raspuns.Am vorbit cu o foarte buna prietena de a ei, care a spus ca ei ii place de un baiat, care ii este verisor,, asa am inteles de la altii,, si asta fiind toata cauza...Acum nici nu o sun, sau nu-i trimit niciun mesaj, macar ca o iubesc foarte mult.Cum credeti, acel baiat se v-a mai uita la ea, si daca nu, atunci se v-a intoarce la mine, ca si pe mine ma iubeste mult.

Răspuns Câştigător
| angel199 a răspuns:

Raspunsul meu ar fi ca, sa luati putina pauza, sa aranjati toate lukrurie, si sa o lasi putin pe ea sa hotaraska de ce are nevoie si de ce nu are nevoi, nu o forta poate intr-o zi isi va da seama ce face., si se va intorce la tine

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cum dracu, Doamne iarta-ma, sa te iubeasca mult daca ei ii fug ochii dupa altul?laughing
Hai ca esti penibil... sper ca n-ai mai mult de 16 ani!

Las-o si vezi-ti de viata ta!

| teroalex008 a răspuns:

Daca este adevarat ce se spune atunci tu trebuie sa fii alaturi de ea. I place de verisorul ei? Nu au nici un viitor impreuna asa ca ar trebui sa incerci sa vorbesti cu ea intr-un mod mai serios.