| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Am si eu nevoie de o parere din partea voastra.Acum 3 luni un baiat se tinea dupa mine, imi trimitea mesaje, era dulce nu mi-a placut de el atunci..cu timpul vorbeam cu el si mi-a zis daca vreau sa fiu cu el i-am zis ca nu acum, o sa ma gandesc si mi-a zis ca ma asteapta ca ii place mult de mine. Dupa 1 luna jumate i-am zis ca da vreau sa fiu cu el.A fost totul frumos 3 saptamani dupa care intr-o saptamana nu m-a sunat sa ne intalnim pur si simplu ma ocoleasadZicea ca are treaba acasa si intr-o zi l-am sunat si i-am zis ca nu o sa-l mai sun niciodata si mi-a zis ca nu ma crede si weekendu` trecut nu l-am sunat deloc.Luni l-am vazut a trecut pe langa mine nu a zis nimic,mi s-a rupt sufletulsad.Am inceput sa plang,chiar incepusem sa tin la el.L-am sunat pe Orange pentru ca, cosmote-ul il inchisese, baga-se cartela doar pentru mine.Si l-am intrebatbig grine ce te comporti asa cu mine? Si zice eu sau tu? Si-i zic tu.nu te-am sunat pentru ca am vrut sa vad daca tii la mine ma suni tu, nu zicea nimic.i-am zis nu inteleg dc ai mai vrut sa stai c mine iarasi nu zicea nimic, ofta.I-am zis ai ceva sa-mi spui?! Si mi-a zis Nu[mentionez ca a stat cu o fata 3 ani,dar mi-a jurat ca numai are nicio treaba cu ea pentru ca s-a culcat cu altul]in fine.ce mi-a venit in cap era ca el inca mai vb c aia.Mi-a zis la telefon ca are probleme grave si asa este s-a batut cu alt baiat si ala a venit c altii si au vrut sa-l` omoare,aia fiind niste descreierati, vagabonti, are venele taiate in urma acelui scandal.Mi-a zis sa-l sun mai tz ca se uita la film si i-am zis sa-mi trm el mesaj si nu mi-a mai trimis.Pe facebook ii tot lasa la una like-uri la starile ei.thinking ceea ce da de banuit dar ea nu-i lasa nmk.Ieri a trecut pe langa mine s-a uitat la mine cu o fata trista si mi-a zis Buna! Nu am mai vb cu el si nu stiu dde ce se comporta asasad.i-am zis atunci la telefon cu noi cum ramane si zice..nushsad.Sincera ma gandesc daca nu vroia sa stea cu mine nu ma astepta 1 luna 2 sau nu imi trimitea mesaje mereu nu insista incerca odata"ba nu vrea daua naiba incerc cu alta nu o astept"Vorbea asa dulce cu mine imi spunea ca o sa fiu mereu fetita lui, i-am dat chiar s o poza cu mine si mi-a zis ca o are in fatA calculatorului se uita la mine cand ii vine dor.Ce nu inteleg eu e de ce se comporta asa cu minesad. Sincera nu credeam ca se va ajunge aici si chiar daca sunt 2 luni eu sufar foarte multcrying. Multumesc

4 răspunsuri:
| tweety96 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si miesad
asta e poate si-a schimbat sentimentele pentru tine, chiar nu stiu.Ar trebui sa aveti o discutie serioasa despre "voi doi" si sa ajungeti la o concluzie favorabila pentru amandoi.Eu sper sa se rezolve si sa fiti din nou cei de la inceput:*

| Manuellllaa a răspuns (pentru tweety96):

Mi-e jena sa-l mai intreb de noi 2, poate numai vreacrying.Dar nu il inteleg, stau seara cu telefonul in mana si imi vine sa-l sun, dar am o retineresad.Nu inteleg de ce se comporta asa cand imi spunea ca ii place mult de mine si ma asteptat 1 luna, altul nu cred ca astepta atat dupa o fata daca nu o placeasad

| tweety96 a răspuns (pentru Manuellllaa):

Da Emanuela, dar daca nu vorbiti deschis cum crezi ca vei afla, Macar daca Doamne fereste nu te mai place trebuie sa te comformezi si sa treci mai departe.Din ce spui nu pare ca nu te-ar mai place, dar in general asa rezolvi o situatie de genu'.Nu ai altceva de facut, ca daca spui "las' ca timpul rezolva totul" nu e bine.
Trebuie sa prinzi curaj, macar gandeste-te la voi doi si poate asa te mai incurajeziwinking

| Powerrrrrr a răspuns:

In primul rand: cat de stupida poti fi? Nu te mai sun niciodata nu e primul lucru pe care-l zici cuiva dupa 1 saptamana. Eu m-as fi enervat chiar mai rau. Daca avea probleme mari e de inteles de ce nu te-a sunat. S-a suparat si nu ti-a zis ceau, nu s-a sfarsit lumea. Nu garantez ca nu e cu alta, dar faptul ca ii da like la staus sau la o poza cu ea goala intinsa pe masa nu inseamna ca nu te mai iubeste. Intalniti-va intr-un loc intim si cereti scuze... bla, bla, lba. Zi-i ca e ok daca s-a comportat urat si ca vrei sa va intelege-ti iar bine. Zi-i si ca e ok daca nu mai vrea sa fiti impreuna pentru ca poate s-a simtin inconfortabil sa iti spuna ca ii place altcineva dupa ce te-a asteptat atat. Concluzia o vezi dupa asta...