| AnaSex a întrebat:

recent am facut sex cu prietenul, iar dupa ce am terminat dupa o ora am inceput sa am dureri foarte mari, dc? Nu sunt virgina si am mai facut-o de mai multe ori, ma doare mai ales cand ating.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil te-ai ales cu o infectie genitala (fie luata de la el, daca nu ati folosit prezervativ), fie determinata de o igiena mai putin buna. Trebuie sa te vada un ginecolog in maxim 48 de ore de la debutul simptomelor