| LifeIsFine6243 a întrebat:

Cam ciudata intrebarea mea dar na... Deci am penisul curbat in jos. Incercati sa va ganditi la o banana pe care o tineti cu capul in jos... ceva de genul. Sunt virgin si vreau sa stiu daca acest lucru constituie o problema. Adica la primul contact sexual o sa imi vada penisul, se ridica si pleaca? Fetelor voi stiti cel mai bine. Ati mai intalnit asa penisuri?
Multumesc pentru raspunsuri

9 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Ii cam ciudat.in mod normal un penis in erectie este curbat in sus, la dreapa sau la stanga. poate ca nu ai erectie totala.

| LifeIsFine6243 explică (pentru Lisa01):

Am erectie totala. doar ca asa este forma lui curbat asa de pe la mijloc..totusi intrebarea mea a fost daca sperie fetele sau nu?

| KhEm a răspuns (pentru LifeIsFine6243):

Si eu am la fel... este normal men sa stii ca suntem norocosi penisurile drepte cand le introduci in vagin excita femeia. dar cele curbat se freaca si de peretii vaginuluii fiinda sunt curbate si provoaca senzatii mai tari

| epurasu a răspuns:

Nu-ti fa probleme! sant multi care o au asa nu te dezavanteaza cu nimic totul este ok.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Esti idiot, stai jos.
Penisul asa trebuie sa arate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-_- Se ridica in timpul contactului sexual pui mei pana si un copil stie asta. Lasate de meserie.

| LifeIsFine6243 explică (pentru anonim_4396):

Smartass! In erectie este curbat in jos. Poate nu ai inteles intrebarea sau nu am formulat eu bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru LifeIsFine6243):

E normal da-i pace.

| denyemy a răspuns:

laughing
E normal ma, nu esti tu mutant...